اخبار بخش هک و نفوذ

اخبار بخش امنیت

آمار سایت

 • افراد آنلاین :
  1
 • بازدید روز :
  0
 • تعداد بازدید ها :
  0
 • تعداد پست ها :
  133
 • IP شما :
  18.215.185.97
 • net1
 • net3
1 2 3
image carousel by WOWSlider.com v6.7
امنیت در اینترنت با افزونه های کروم
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸
۸:۴۵:۵۰
نظر
(
0
)

در هنگام استفاده از اینترنت یکی از مهم ترین موضوعاتی که باید به ان پرداخت امنیت سیستم است که باید با روش ها و راه های مختلف تامین شود برای مثال ما در اموزش سند باکس روشی برای مجازی سازی و تامین امنیت قرار داده ایم که میتوانید ان را مشاهده نمایید. اما در این اموزش سعی داریم افزونه ای برای امنیت مرورگر کروم معرفی کنیم که میتواند برای بالا رغتن امنیت سییستم بسیار مفید باشد

افزونه امنیتی برای مرورگر کروم از همان شرکت avast است که بیش از 10.000.000 کاربر فعال دارد.

افزونه Avest قابلیت شناسایی سایت ها و فایل های الوده را دارد و در هنگام باز کردن این وب سایت ها به شما هشدار میدهد و یکی از قابلیت های بسیار جالب ان حذف تبلیغات سایت ها است همچنین میتوانید با استفاده از ان سایت هایی که میخواهید را بلاک کنید و از باز شدن مجدد ان ها جلوگیری نمایید.

 

افزونه Dr.Web

Dr.Web یکی از بهترین انتی ویروس های امنیتی است که افزونه ان برای مرورگر کروم و امنیت در اینترنت کاربر ساخته شده است. این افزونه هم مانند افزونه Avest قابیلت برسی و انالیز دقیق امنیتی وب سایت ها و لینک ها را دارد. اسکنر ان دائم در حال اپدیت شدن است و در بخش تنظیمات 4 حالت برای تنظیم سطح امنیت کاربر دارد. این افزونه هم قابلیت حذف تبلیغات و حذف پاپ اپ را دارد اما افزونه هایی برای این کار به صورت دقیق تر وجود دارد که اموزش ان در سایت قرار داده شده است.

بعد از نصب با کلیک بر روی ایکن ان میتوانید وارد بخش تنظیمات شوید.

افزونه های امنیتی دیگری هم وجود دارند که کارکرد نسبتا خوبی دارنداما بهترین ان ها افزونه های بالا هستند که به راحتی قابل نصب و استفاده اند.

منبع
corepentest

دیدگاه ها

.هیچ دیدگاهی یافت نشد
شما هم می توانید درمورد این پست نظر دهید.

Security & privacy

Security Monitoring

Application Security

Database Security

Top