اخبار بخش هک و نفوذ

اخبار بخش امنیت

آمار سایت

 • افراد آنلاین :
  1
 • بازدید روز :
  0
 • تعداد بازدید ها :
  0
 • تعداد پست ها :
  133
 • IP شما :
  35.172.233.215
 • net1
 • net3
1 2 3
image carousel by WOWSlider.com v6.7
شرکت مخابراتی T-Mobile واقع در ایالات متحده مورد هجوم هکرها قرار گرفت
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
۱۱:۲۷:۴۹
نظر
(
0
)

غول مخابراتی مستقر در ایالات متحده “T-Mobile” این بار دستخوش یک مخاطره دیگر قرار گرفت و داده های حساب شخصی کارمندان و مشتریان به دست هکرها افتاد.

غول مخابراتی مستقر در ایالات متحده “T-Mobile” این بار دستخوش یک مخاطره دیگر قرار گرفت و داده های حساب شخصی کارمندان و مشتریان به دست هکرها افتاد.

تیم امنیتی gbhackers مدعی شده که در سال گذشته نقض داده های T-mobile را گزارش کرده بود اما شرکت T-Mobile هیچ اقدامی برای رفع آن انجام نداده بود تا اینکه که محققان امنیتی به تازگی یک حمله سایبری پیشرفته را بر روی حساب های ایمیل برخی از کارمندانش کشف کردند.

طبق گزارشات، نقض داده ها در حوزه مالی و رمز های عبور مشتریان نمی باشد و به گفته کارشناسان شرکت T-mobile  ممکن است مجموعه دادههای زیر توسط مجرمان سایبری به سرقت رفته باشد:

    prepaid service account
    Name
    Billing address (If the customer added when the account was created)
    Phone number
    Account number
    Rate plan and features
    International calling feature

بیانیه رسمی منتشر شده از شرکت T-Mobile:

“ما امنیت اطلاعات شما را بسیار جدی می گیریم و اقدامات حفاظتی مناسبی برای محافظت از اطلاعات شخصی شما از دسترسی غیرمجاز در برنامه های کاری خود داریم. ما از وقوع این حمله بسیار متاثر هستیم و هرگونه ناراحتی که برای مشتریان ما ایجاد شده صمیمانه عذرخواهی میکنیم”

این اولین باری نیست که غول مخابراتی T-Mobile با نقض داده روبرو می شود، سال گذشته هکرها در ماه اوت به شبکه داخلی این شرکت دسترسی پیدا کردند و اطلاعات حساس حدود 2 میلیون مشتری را به سرقت بردند.
این شرکت از مشتریان خود می خواهد که چنانچه اعلانی دریافت نکرده اند و می خواهند از وضعیت اطلاعات خودشان مطلع شوند یک ایمیل به آدرس privacy[at]t-mobile.com ارسال کنند.
Share on Facebook

منبع
irancyber.news

دیدگاه ها

.هیچ دیدگاهی یافت نشد
شما هم می توانید درمورد این پست نظر دهید.

Security & privacy

Security Monitoring

Application Security

Database Security

Top